Korzyści ze współpracy z osobistą stylistką – 6 punktów o których głośno mówi nasza szkoła stylistek

szkoła stylistek

-Czas czytania: 5 minut-

Zakupy mogą być jedną z największych przyjemności w życiu. Jednak dla niektórych znalezienie odpowiedniego fasonu, koloru i stylu może być naprawdę trudne. Dlatego nasza szkoła stylistek uczy podstaw kreowania wizerunku, dzięki czemu coraz więcej kobiet (i mężczyzn) może cieszyć się pięknym wizerunkiem każdego dnia.

Nasze szkolenia stają się również coraz bardziej popularne wśród właścicielek butików modowych oraz projektantek, które zdają siebie sprawę z tego, że wiedza na temat kreowania wizerunku jest niezbędna w pracy z klientem. Nie wystarczy być dobrym sprzedawcą, trzeba również rozwijać swój talent i wiedzę w zakresie pracy jako osobista stylistka. Nasze kursy zapewniają wiedzę zarówno dla personal shopper-ek, osobistych stylistek, właścicielek marek i butików modowych, ale również dla każdej kobiety, która chce tę wiedzę zdobyć dla siebie. Ten zawód jest już tak samo popularny jak fryzjer, kosmetyczka czy makijażystka. To nie prawda, że jest to usługa dla wybranych. To usługa dostępna dla większości z nas.

W tym artykule przeczytasz:

Jakie są więc korzyści ze współpracy z osobistą stylistką?

6 punktów o których głośno mówi nasza szkoła stylistek

i o których Ty również musisz wiedzieć!

1. DLA NASZYCH STYLISTEK JESTEŚ MUZĄ

Twój styl, to sposób w jaki wyrażasz siebie czyniąc Cię tym, kim jesteś. Nasze stylistki mają naturalny dar do mody i widzą w Tobie swoją muzę. Mają naturalne wyczucie, ale też wiedzę dzięki temu, że ukończyły nasz kurs dla stylistek. To Twoja osobista stylistka, która stworzy kompletną stylizację idealnie dopasowaną do Twojej osobowości i typu sylwetki. Nasze stylistki nigdy nie zawodzą w doborze idealnej palety kolorów jak również diagnozy sylwetki. Wszyscy mamy różne typy figur, różny wiek i zawód, więc pracują nad idealnym połączeniem wyglądu, który służy Twojej sylwetce i pasuje do Twojego stylu życia i bycia. Czujesz się zaopiekowana, dopieszczona jak muza.

2. RELACJE JEDEN NA JEDEN

Bliska więź ze stylistką jest niezbędna w pracy nad Twoim unikalnym stylem. Dla was obu jest to korzystne jeśli dobrze się rozumiecie, czujecie wasze osobowości i potrzeby. Otwarcie się na tajniki swojego osobistego życia sprawi, że wykreowanie wymarzonego stylu będzie łatwiejsze. Nasze stylistki dbają o to, abyś po spotkaniu czuła się pewnie i pięknie. Z pewnością poznasz też wskazówki i sekrety dotyczące stylizacji, abyś samodzielnie mogła tworzyć stroje i codzienne stylizacje. Posiadanie osobistej stylistki, to nie tylko zmiana stylu, a pozytywny wpływ na Ciebie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nasze stylistki wiedzą jak ważna jest pozytywna komunikacja i wzmocnienie każdej z klientek. Zdajemy sobie sprawę z tego, że życie była trudne, dlatego spotkanie ze stylistką musi być przyjemne i wartościowe!

Przeczytaj również: A co jeśli Twojemu partnerowi nie podoba się Twój styl? Nasza szkoła stylistek podpowiada co robić

3. JESTEŚ NA BIEŻĄCO Z TRENDAMI W MODZIE

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie? Nasze stylistki w Elitarnym Klubie Stylistek EX są na bieżąco z najnowszymi trendami, dzięki czemu jesteś na bieżąco z modą. Są ekspertkami w zakresie marek, trendów, jakości, fasonów i kolorów. Przez to, że uczymy również pozytywnego myślenia i koncentracji na walorach Twojej sylwetki, po spotkaniu poczujesz się piękna i pewniejsza siebie! To w naszym klubie wciąż uczymy się tego, jak stać się lepszą stylistką i lepiej doradzać innym. Spotykamy się na różnego rodzaju wyzwaniach, dzielimy się wiedzą, zadajemy pytania i wciąż doskonalimy umiejętności. Nasze stylistki to specjalistki, które wciąż podnoszą swoje kompetencje po to, aby móc sprostać wymaganiom klientek i klientów.

4. OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE

Czy Ty też masz szafę pełną ubrań, ale nie masz się w co ubrać? Poświęć dziś trochę czasu, aby zajrzeć do swojej szafy. Ile pieniędzy wydałaś na nienoszone lub nietrafione ubrania? Być może są tam ubrania z metkami, całkiem nowe, ale w życiu w nich nie chodziłaś i nie wiesz dlaczego? Osobista stylistka idealnie zrealizuje Twoje cele! Maksymalnie wykorzysta ubrania, które już masz w swojej szafie, stylizując zestawy, oszczędzając Twój czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy masz problem ze znalezieniem stroju na zbliżające się wydarzenie, czy też utknęłaś w rutynie, nosząc te same dżinsy i bluzkę dzień po dniu, zostaw to ekspertowi.

Nie trać czasu na szukanie stylu, który Ci odpowiada i zapomnij o frustracji związanej z niekończącym się morzem bezużytecznych ubrań w Twojej szafie.

Wybierz jedną z naszych stylistek i umów się na konsultację już dziś.

5. KORZYSTASZ Z OGROMNEGO DOŚWIADCZENIA NAJLEPSZYCH STYLISTEK W POLSCE

Stylistki naszej szkoły New Style Academy dokładają wszelkich starań, aby Twoje wrażenia i efekt końcowy były wyjątkowe. Wciąż się uczą, pogłębiają swoją wiedzę, a opinie, które możesz przeczytać w internecie, to dowód na ich profesjonalizm i zaangażowanie. Nasza szkoła nie rozdaje certyfikatów od tak po prostu, tylko dlatego, że ktoś był na naszym szkoleniu. Nasze kursy online kończą się egzaminem potwierdzającym kompetencje każdej z osób, która wybrała nasze szkolenie. To dlatego, że traktujemy siebie oraz innych poważnie. Może to łatwiejsze kupić kurs online i dostać z automatu na maila certyfikat. Dla nas to nie jest poważne i źle świadczy o każdej szkole, która tak traktuje swoje kursantki. Ale nie obawiaj się. Jeśli przejdziesz przez nasz kurs online basic lub master z zaangażowaniem, to z całą pewnością poradzisz sobie z egzaminem. To jedynie przedstawienie Twojej wiedzy i umiejętności w dowolny dla Ciebie sposób.

Przeczytaj również: Jak wyglądać i czuć się atrakcyjniej każdego dnia?

6. BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ JAK MILION DOLARÓW

Pewna kobieta kilka dni po zakupach z naszą stylistką napisała, żeby podziękować za pomoc w doborze ubrań i podzielić się opinią na temat naszej absolwentki. Okazało się, że wszyscy z jej otoczenia nie mogli się nadziwić jak pięknie wygląda, a jej zmiana dodała jej samej skrzydeł i wiary w siebie. Inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja, a ubranie jest częścią naszego wizerunku i emanacją tego kim jesteśmy. Dlatego warto dbać o każdą sferę naszego życia i niczego nie odkładać na później.

Gdyby ubrania mogły mówić, to co mówiłyby o Tobie? Jeśli odpowiedź nie jest zbyt pozytywna, to zachęcamy do umówienia się z jedną z naszych absolwentek. To niezapomniane przeżycie, które będzie skutkować nie tylko szafą ubrań, które pokochasz, ale też wizerunkiem w którym sama się zakochasz. Piękny, zadbany i spójny wizerunek dodaje pewności siebie, a to, co masz na sobie sprawia, że czujesz się spokojna bądź pełna energii. Nie czekaj na lepszy moment. Nie zostawiaj siebie na później. Najlepszy moment jest właśnie dziś. Wczoraj już nie ma, a jutro nie istnieje. Jest tylko dziś.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek