Stylowe usługi online – dlaczego warto je mieć

szkoła stylistek

Nigdy nie sądziliśmy, że to właśnie w takim momencie nasze usługi i produkty online nabiorą takiego znaczenia.

Ofertę online tworzyliśmy z myślą o planach, marzeniach o wolności i mieszkania w różnych zakamarkach świata. Z możliwością pracy z każdego miejsca w którym zamarzy nam się zostać dłużej. Praktycznie cały zespół New Style Academy miał takie marzenia.

Nie sądziliśmy, że te produkty i usługi będą dla nas kluczowe w sytuacji, której nie braliśmy pod uwagę.

To pokazuje dlaczego warto być wszechstronnym i być przygotowanym na każdą ewentualność jaką nam życie przyniesie.

Dzięki temu, że mamy w naszej ofercie szkolenie online „Zostań Osobistą Stylistką” możemy nadal pracować, prowadzić firmę, szkolenia i zachować płynność finansową.

To szkolenie jest wyjątkowe i szalenie ciekawe. Jest odzwierciedleniem szkolenia stacjonarnego z rożnymi dodatkami specjalnymi i niespodziankami. Jest pełne wiedzy ale też doświadczenia, którym dzieli się z innymi prowadząca i założycielka szkoły Justyna Krawczyk.

Opinia

Ze względu na to, że jestem młodą mamą zdecydowałam się na szkolenie on-line. Kurs okazał się bardzo wartościowy, a prowadząca podzieliła się z kursantkami nie tylko swoją ogromną wiedzą, ale również doświadczeniem. Polecam wszystkim niezdecydowanym! Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję, zrobiłabym to samo tylko znacznie szybciej.

Aleksandra Lisowska

zobacz inne opinie

To szkolenie, to możliwość edukacji i nauki w każdej chwili, w dowolnym momencie i z każdego miejsca na świecie. Stworzyliśmy taki produkt o którym sami marzyliśmy również dla innych. Był wyznacznikiem wolności i nauki bez wychodzenia z domu, uczenia się w komforcie i możliwości wybierania idealnego momentu. Jest wspaniały dla młodych mam, osób, które nie mogą przyjechać na szkolenie stacjonarne, albo po prostu dla tych, którzy kochają się uczyć w swoim tempie i w swoim czasie.

Jeśli marzyłaś o tym szkoleniu i czekałaś na idealny czas, to właśnie przyszedł.

W ofercie mamy też wspaniałe i pełne wiedzy ebooki branżowe, które powinna przeczytać każda osobista stylistka. Zobacz czego potrzebujesz i zakup już dziś >>>tutaj.

Wejdź na naszego bloga i przeczytaj jakie szkolenie wybrać dla siebie, jakie są plusy pracy w zawodzie osobistej stylistki czy personal shopper >>>tutaj. Jeśli chcesz poznać bliżej prowadzącą nasze szkolenia, to na naszym fanpage znajdziesz katalog filmów w których to Justyna Krawczyk przybliża zawód stylistki.

A Ty masz swoje usługi online?

Pozdrawiamy,

Zespół New Style Academy

Na zdjęciu: Justyna Krawczyk (z lewej) oraz projektantka Kasia Miciak i jej showroom pełen pięknych sukienek, które prezentujemy w kursie online

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek