Outlet, który powinnaś odwiedzić – zobacz dlaczego nasza szkoła stylistek go poleca

IMG_20231219_103648_Easy-Resize.com

-Czas czytania: 4 minuty-

Polecamy miejsca tylko sprawdzone, marki, które poznaliśmy osobiście i ludzi z którymi pracowaliśmy czy znamy się dobrze. Dlatego Outlet AS w Toruniu polecamy z całego serca, bo znamy jego właścicielkę, stylistkę, wspaniałą kobietą, która ukończyła u nas szkolenie indywidualne Zostań Osobistą Stylistką na poziomie basic. Jest wyjątkowa, utalentowana i kochana, a po spotkaniu z Nią każdy otrzyma dobry nastrój zupełnie gratis!

Spis treści

Dlaczego polecamy akurat to miejsce

Dlaczego bycie stylistką jest ważne dla właścicielki butiku modowego

Czy zakupy w Outlecie AS można robić tylko stacjonarnie czy też online

Czym wyróżnia się to miejsce i kto za nim stoi

Czy zawód stylistki jest tylko dla wybranych

Dlaczego polecamy akurat to miejsce

Zanim Justyna Krawczyk, założycielka naszej szkoły stylistek trafiła do szkoły w Wielkiej Brytanii, aby uczyć się zawodu Style Coach-a, to kończyła edukację na wydziale humanistycznym właśnie w Toruniu. Wiemy, że całym sercem kocha to miasto i ma z nim związanych wiele wspaniałych wspomnień. Dlatego gdy usłyszeliśmy, że nasza kursantka Justyna Świtalska przyjedzie do nas właśnie z Torunia, to już wiedzieliśmy, że to będzie wspaniałe spotkanie.

Justyna to wspaniała i serdeczna kobieta, która wymarzyła sobie miejsce, które właśnie stworzyła. Outlet AS w którym znajduje się wiele wspaniałych marek premium i second-hand z ubraniami w doskonałej jakości. W asortymencie dostępna jest nowa bielizna (między innymi: Triumph, Chantelle, Sassa, Felina, Panache), nowa i używana odzież markowa, między innymi Tommy Hilfiger, Replay, Elle, G.I.G.A., Nike, Champion, Karl Kani.

Polecamy to magiczne miejsce nie tylko dlatego, że znajdziecie w nim wiele wspaniałych i stylowych propozycji, ale również dlatego, że Justyna, to nasza kursantka, osobista stylistka z wiedzą, dzięki której każdego świetnie ubierze i doradzi najlepsze fasony ale też kolory. Do tego jest ciepła, serdeczna i dla każdego znajdzie dobre słowo. Czego można chcieć więcej?

Przeczytaj również: Kariera w modzie: jakie możliwości ma osobista stylistka – zdradza nasza szkoła stylistek

Dlaczego bycie stylistką jest ważne dla właścicielki butiku modowego

Każda właścicielka butiku z ubraniami powinna też być osobistą stylistką. Powinna wiedzieć jakie mamy sylwetki i dlaczego nie każdy kolor pasuje do każdego. To wiedza szalenie przydatna nie tylko w temacie doradzania, ale również zamawiania towaru na każdy sezon.

Osobista stylistka to osoba, która posiada umiejętności w zakresie diagnozy sylwetki i typu kolorystycznego. Jest też na bieżąco z obowiązującymi trendami, ale też wie jak odkryć styl każdej z osób, która się do niej zgłasza. Posiada naturalne wyczucie stylu, kocha modę i potrafi świetnie ubierać innych. Dlatego warto skorzystać ze szkolenia indywidualnego, grupowego lub tego online, aby butik nie był tylko miejscem z ubraniami, a wspaniałą przestrzenią w której można się ubrać i poczuć doskonale.

Przeczytaj również: Jak otworzyć butik z ubraniami – nasza szkoła stylistek przygotowała kompletny przewodnik

Czy zakupy w Outlecie AS można robić tylko stacjonarnie czy też online

Przez kilka ostatnich lat świat naprawdę się zmienił. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy i tego, że tak bardzo zaczniemy istnieć też w internecie. To pokazało jak trudne momenty wiele nas uczą i pokazują, że droga do celu wcale nie musi być jedna.

Każdy kryzys niesie za sobą również korzyści. Świat nagle zmalał, a możliwości docierania do klientów w całej Europie stały się prostsze.

Dlatego tak naprawdę każdy sklep powinien mieć też sprzedaż internetową, bo to niezwykłe możliwości poszerzania swoich możliwości. Outlet AS też je ma i pokazuje, że jest gotowy na wszystkich klientów bez względu na miejsce zamieszkania. Można zamawiać rzeczy prezentowane na rolkach lub też poprzez aplikację Vinted.

Przeczytaj również: Poznaj kurs online podczas którego nauczysz się zasad robienia zakupów online dla swoich klientów – ten świetny kurs stworzyła najlepsza szkoła stylistek

Czym wyróżnia się to miejsce i kto za nim stoi

Justyna, właścicielka outletu pokazuje, że warto mieć marzenia, ale też dążyć do ich realizacji. Nic samo się nie zrobi, ale jeśli wierzymy w swoje cele i pragnienia, mamy chęć do pracy, otwartość, pokorę i pozytywną energię, to nie ma rzeczy niemożliwych. To pokazuje właśnie Justyna, którą możecie poznać na miejscu tego wyjątkowego miejsca w Toruniu.

A dlaczego jest wyjątkowe? Dzieje się tak za sprawą Justyny, która nie tylko ukończyła nasze szkolenie dla stylistek z wyróżnieniem, ale też uśmiechem i serdecznością obdarza wszystkich. Zadbała też o miłą atmosferę tego miejsca, piękny wystrój, wygodną kanapę i pyszną kawę, którą częstuje swoich klientów.

Sklepów, butików, outletów jest dużo, ale my chcemy więcej niż jedynie ubrania – chcemy zainteresowania, profesjonalnej obsługi, miłej atmosfery i świetnej jakości ubrań w dobrych cenach. To wszystko znajdziecie w Outlecie AS.

Przeczytaj również: Jak wygląda nasze szkolenie dla osobistych stylistek i dlaczego warto wybrać właśnie nasze – podpowiada szkoła stylistek

Czy zawód stylistki jest tylko dla wybranych

Aby zostać osobistą stylistką trzeba przede wszystkim chcieć. Czuć, że to jest coś, co nas pasjonuje i co chcemy robić zawodowo. To nie jest tak, że to my wskazujemy, kto może zostać stylistką, a kto nie. To każdy sam decyduje o sobie, a my pomagamy urzeczywistnić to marzenie.

Na nasze szkolenia stacjonarne do Warszawy przyjeżdżają kobiety z całej Polski. Są w różnym wieku, niektóre z nich mają już jakieś doświadczenie, ukończone kursy, a inne zaczynają od zera. Nasze szkolenia prowadzimy tak, aby każdy mógł czuć się komfortowo i w pełni z tego szkolenia skorzystać. Od szkolenia jednak dopiero wszystko się zaczyna. Potem czeka praca, tworzenie swojej marki dzień po dniu, zdobywanie klientów i dążenie do tego, aby zostać najlepszą osobistą stylistką.

Pamiętaj – to każdy z nas decyduje o swoim życiu. Jeśli masz marzenia, to myśl o nich każdego dnia i stawiaj choćby małe kroki, które przybliżają Cię do jego realizacji.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek